„Proszę, przestań teraz chudnąć”: Ukochany gruby mężczyzna Hollywood, John Hill, przekształcił się w prawdziwego dystrofika!

Amerykański aktor John Hill, mający 39 lat, został zauważony podczas spaceru, a fani są zdziwieni jego nowym wyglądem. Teraz prezentuje się zupełnie inaczej – jest znacznie szczuplejszy niż wcześniej i niektórzy ludzie martwią się, że wygląda zbyt chudo.

Spacerował w Malibu w Kalifornii z nową fryzurą i przyciętą brodą. John miał na sobie brązowe spodnie i niebieską koszulkę, eksponując tatuaże na rękach.

Przedtem John był znany z ról w komediach jako zabawny otyły facet w filmach takich jak „Superbad”, „Aniołki i spółka” oraz „Uprowadzona”. Ale postanowił coś zmienić. Chciał poczuć się lepiej ze sobą i nie być postrzeganym tylko jako zabawny gruby facet.

Udało mu się schudnąć dużo – około 40 kilogramów, z 115 do 75 kilogramów. Być może wpływ na jego wygląd ma również coś innego.

Jego była dziewczyna, Sarah Brady, oskarżyła go o okrucieństwo i krzywdzące zachowanie w ich związku. Podzieliła się online wiadomościami, które według niej świadczą o jego złym zachowaniu.

Wniosek jest taki, że John Hill naprawdę zmienił swój wygląd, a za kulisami może dziać się jeszcze więcej.

Like this post? Please share to your friends: