„Dla mnie jest doskonała.” Paparazzi uchwycili żonę Brosnana ważącą 220 funtów w kostiumie kąpielowym na wakacjach.

Przystojny aktor Hollywood Pierce Brosnan i jego żona Keeley poznali się w 1994 roku w Meksyku. „Spektakularny cień”, jako druga żona aktora, podjęła się obowiązków wychowywania dzieci artysty z poprzedniego małżeństwa.

„Małżeństwo nasze”, powiedział Pierce, „bez przesady, można nazwać idealnym”, ale musi ciągle chronić swoją żonę. „To, czego ludzie nie rozumieją”, wyjaśnił Pierce, „to że wygląd Keeley uległ namacalnym zmianom.”

Niespodziewanie dla fanów gwiazdy Hollywood, jego żona zaczęła szybko przybierać na wadze. „Teraz Keeley waży 220 funtów”, powiedział, „ale to nie sprawia, że jest mniej atrakcyjna w moich oczach.” Ostatnio paparazzi zdołali uchwycić Keeley na wakacjach w kostiumie kąpielowym. Ludzie komentowali, mówiąc: „Kiedyś była pięknością. Co czas z nią zrobił?”, „Czy nie może schudnąć dla męża? On ją zostawi”, „A jej mąż niedługo ją zostawi. Musiała dopasować się do sławnego kochanka”, i „Powinna natychmiast pójść na siłownię.”

„Pierwsza była szczupła i w formie”, czytał Pierce pod zdjęciami Keeley. „Lata nie były dla niej łaskawe”, westchnął, „ale pozostaje miłością mojego życia.”

Mąż kobiety stanął w obronie jej w komentarzach, mówiąc: „Uważam moją żonę za kochającą i kocham ją taką, jaka jest.” Pierce zakończył, mówiąc: „Myślę, że Keeley ma idealnego małżonka.”

„Można tylko zazdrościć pięknej dziewczynie”, zauważył.

Like this post? Please share to your friends: