Jak żyje dziewczyna z ogromnymi oczami. Jak wygląda po latach.

Dzień dobry. Dziś nasz zespół redakcyjny chciałby podzielić się historią niezwykłej dziewczyny o niesamowicie dużych oczach. Jej matka regularnie otrzymuje komplementy na temat oczu córki na mediach społecznościowych, ale pozostaje niepewna, jak na nie reagować, ponieważ są one efektem zespołu Axenfeldta-Riegera.

Z powodu tej choroby dziewczyna nie może wychodzić na zewnątrz bez okularów przeciwsłonecznych, ponieważ światło słoneczne jest dla niej uciążliwe.

Matka dzieli się zdjęciami swojej córki na swoich kontach w mediach społecznościowych, ponieważ Karina poszukuje wsparcia ze strony ludzi. Niestety, internet nie jest tylko pełen słów wsparcia, ale również nieprzyjemnych komentarzy, co powoduje zmartwienie rodziców z powodu zbliżającego się rozpoczęcia córki pierwszej klasy.

Melanie, która ma teraz prawie cztery lata, pomaga swojej matce, Karinie, w opiece nad dwoma młodszymi braćmi. Pomimo przeszkód, odważna Karina oznajmia, że ​​ich rodzina jest niezwykle szczęśliwa, a unikalny wygląd córki pomoże jej zdobyć przyszłą sławę i przyniesie znaczne zarobki.

Życzmy tej młodej dziewczynce wszystkiego najlepszego!

Like this post? Please share to your friends: