„Jestem zmęczona byciem młodą”: Jak wygląda Andie MacDowell, 65 lat, dzisiaj po zaprzestaniu farbowania włosów i wstrzykiwaniu botoksu.

Zanim zanurzymy się w komentarzach na temat tej wiadomości, zacznijmy od stwierdzenia jednego niezaprzeczalnego faktu: 64-letnia gwiazda filmu „Dzień świstaka” wygląda absolutnie fantastycznie. Koniec kropka!

Andie MacDowell, piękność z kręconymi włosami, oczarowała wielu ludzi swoimi barwnymi rolami w filmach. Ta utalentowana i niewiarygodnie atrakcyjna amerykańska aktorka zawsze zachwycała nas swoim promiennym uśmiechem i błyszczącym spojrzeniem. W miarę upływu lat nie tylko zachowała swój urok, ale wręcz go przyjęła i wzmocniła, akceptując zmiany, które niesie ze sobą wiek.

W niedawno przeprowadzonym wywiadzie gwiazda „Residence View” otwarcie przyznała, że czuje się niesamowicie szczęśliwa ze swoimi siwymi włosami. Kiedy nadeszła pandemia, postanowiła zrezygnować z farbowania włosów, rozpoznając potrzebę transformacyjnej zmiany w swoim życiu.

„Moja siostra, która jest ode mnie o 18 miesięcy starsza, od dawna jest siwa. Kiedyś patrzyłam na nią i podziwiałam: jak pasuje do niej srebrne włosy, i byłem nawet trochę zazdrosna…” – mówi.

Przyjmując rzeczywistość starzenia się, Andie zdawała sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zaakceptować i przyjąć tę naturalną progresję. Jej eksperyment z akceptacją siwych włosów sprawił, że jest zachwycona, i nie moglibyśmy się bardziej zgodzić – wygląda olśniewająco przy każdym kolorze włosów.

Chociaż wiek niesie ze sobą różne zmiany w jej ciele, Andie przyznaje, że jej rosnący brzuch nadal jest źródłem zmartwień, pomimo pilnych wysiłków w treningach. Okres menopauzy był dla niej najbardziej stresujący dla jej ciała, ponieważ zmiany hormonalne są istotne. Niemniej jednak odważnie stara się zaprzyjaźnić ze swoim ciałem, rozumiejąc, że ta miłość do siebie dotyczy nie tylko jej samej, ale także jej dzieci, którym zawsze nauczała, aby akceptowali i kochali siebie.

Andie podkreśla, że „starzenie się to bardzo intymna lekcja miłości do siebie, i nie masz mocy, by ją zatrzymać”. Ta głęboka perspektywa zachęca wszystkich do akceptacji i pielęgnowania siebie i swoich ciał takimi, jakie są, powstrzymując się od prób zmiany ich istoty, a raczej ukazując je jak piękne diamenty.

Co ciekawe, agenci Andie wielokrotnie namawiali ją, by była mniej pozytywna wobec swojego wieku, sugerując zastrzyki upiększające, aby poradzić sobie z domniemanym „opadaniem powiek”. Ostrzegali ją przed potencjalnymi konsekwencjami, obawiając się, że może stracić role w branży. Niemniej jednak McDowell pozostała niezłomna i stanowczo odrzucała wszelkie interwencje kosmetologów. W wieku 64 lat nadal przyjmuje swój naturalny wizerunek i twierdzi, że starzenie się to nie jest coś, czego należy się bać, ale raczej część życia, którą trzeba przyjąć z dumą.

Like this post? Please share to your friends: