Młoda kopia swojego ojca. Jak wygląda przystojny syn Clinta Eastwooda, którego przez długi czas nie zaakceptował?

Clint Eastwood zdobył sławę grając role w klasycznych amerykańskich westernach. Jego urok, męskość i uderzający wygląd zdobyły wielu fanów. Przez wiele lat aktor uważany był za jednego z najważniejszych symboli seksu Hollywood. Jego przekonujące występy uczyniły go obiektem podziwu kobiet na całym świecie, mimo że ożenił się tylko dwa razy.

Mimo to Eastwood nigdy nie był znany jako oddany mąż. Jego liczne pozamałżeńskie romanse nie były tajemnicą. Szczególnie jeden z tych romansów doprowadził do narodzin syna. Matka nazwała go Scottem. Przez długi czas Clint Eastwood odmawiał uznania Scotta za swojego syna.

Na początku Eastwood kwestionował ojcostwo Scotta. Dopiero gdy Scott osiągnął wiek 16 lat, Eastwood zdecydował się go spotkać. Ku jego zdziwieniu, Eastwood stwierdził, że Scott jest sobą w młodszej wersji.

Podobieństwo było tak uderzające, że aktor nie czuł potrzeby przeprowadzenia testu DNA. Ostatecznie Clint Eastwood zdołał zbudować relację ze swoim synem. Scott wybrał ścieżkę ojca i dzisiaj jest znanym aktorem i modelem.

Fani są zdumieni uderzającym podobieństwem między ojcem a synem, często komentując online, że Scott jest „jak kopia swojego ojca”.

Like this post? Please share to your friends: