„Fajne, muskularne piękno”: Jak wygląda córka Jean-Claude’a Van Damme’a?

Jej tata był sławny z filmów akcji, a co z jego córką? Ona też się nie zatrzyma.

Imię Van Varenberg może nie brzmieć znajomo dla większości. Belgijski artysta sztuk walki przyjął łatwiejszą do wymówienia pseudonim Van Damme w Hollywood. Jego córka, Bianca, ma na celu uhonorować ich prawdziwe nazwisko rodziny – rozpoczęła karierę, używając swojego nazwiska rodowego.

Mimo że znana jest jako Bianca Van Damme, nie może uciec od sławy swojego ojca. Ale Bianca chce przekroczyć oczekiwania.

„Wiem, że trudno jest przewyższyć tata. To legenda. Ale wciąż dam z siebie wszystko.”

Jej historia brzmi jak przeznaczenie: „Nie można uciec przed przeznaczeniem.”

Bianca, urodzona 17 października 1990 roku w Los Angeles, wydaje się być przeznaczona do sukcesu w sztukach walki lub kulturystyce.

Jej tata, europejski mistrz karate i kickboxingu z rekordem 53-2, nosił przydomek „Mięśnie z Brukseli”. Jej mama, Gladys Portugues, była sławną kulturystką. Bianca ma również dwóch braci: Christophera i Nicholasa.

Mimo że rodzina skupiała się na ciele, ona tego nie lubiła. Nie interesowały ją sztuki walki, które kochali jej rodzice. Zamiast tego jako dziecko wybrała balet i łyżwiarstwo figurowe. Mimo że jej mama chciała, aby uczęszczała na lekcje sztuk walki dla dyscypliny, pozwoliła Biancie zdecydować.

Dorastając w Vancouver, pasjonowała się łyżwiarstwem. Marzyła nawet o udziale w igrzyskach olimpijskich, ale kontuzja zmieniła jej kierunek.

„Przez jakiś czas byłam zdezorientowana. Moje życie kręciło się wokół łyżwiarstwa. Potem musiałam znaleźć coś nowego.”

Like this post? Please share to your friends: