Steven Seagal ma już 71 lat: Jak teraz wygląda aktor?

Steven Seagal, sławny aktor znany z filmów akcji, miał życie pełne wzlotów i upadków. Zanurzmy się w jego podróży od bycia ekspertem sztuk walki do gwiazdy Hollywood i dowiedzmy się, co doprowadziło do jego wycofania się z życia publicznego.

Urodzony w 1952 roku w stanie Michigan, rodzicami Seagala byli Samuel, nauczyciel matematyki w szkole średniej, i Patricia, technik medyczny.

Już od młodego wieku rozwijał pasję do muzyki bluesowej, a ta miłość do muzyki towarzyszyła mu przez całe życie.

Mimo że w dzieciństwie cierpiał na astmę i był delikatnym dzieckiem, Seagal nie pozwolił, aby to go zatrzymało w dążeniu do swoich marzeń. Legenda głosi, że zaczął pracować jako zmywak w restauracji, kłamiąc co do swojego wieku. Szef zauważył jego szybkie reakcje i postanowił nauczyć go karate.

W wieku 17 lat Seagal opuścił Stany Zjednoczone i udał się do Japonii, gdzie nauczał języka angielskiego i całkowicie oddał się treningom sztuk walki. Spędził 15 lat w Japonii, doskonaląc różne formy sztuk walki i zdobywając czarne pasy w karate, judo, kendo i aikido.

Wróciwszy do Stanów Zjednoczonych jako szanowany ekspert sztuk walki, Seagal stanął przed wyzwaniami jako Zachodniak próbujący studiować sztuki walki w Japonii.

Jednak życie Seagala nie było pozbawione dramatu. Wiele razy się żenił, a pojawiały się plotki o romansach. Po rozwodzie z pierwszą żoną, Miyako Fujitani, ożenił się z Adrienne LaRussa. Pojawiły się plotki o romansie z opiekunką dzieci, Arissą Wolf.

W ostatnich latach Seagal rzekomo opuścił Stany Zjednoczone i przeniósł się do Rosji, twierdząc, że jest niezadowolony z życia w USA.

Rząd twierdzi, że zawdzięcza on 200 000 dolarów z nieujawnionych dochodów z promocji kryptowalut. Pomimo sukcesów i tragedii, Seagal pozostaje postacią, która wywarła znaczący wpływ na sztuki walki i kinematografię.

Jak oceniasz podróż i życie Stevena Seagala? Porozmawiajmy o tym!

Like this post? Please share to your friends: