Jak ta „Curly Sue” wygląda dzisiaj i jak zmieniła się przez 30 lat?

В latach dziewięćdziesiątych E. Porter zagrała rolę uroczej dziewczyny o kręconych włosach – Susan. W ciągu trzydziestu lat wiele się zmieniło w jej życiu, więc zobaczmy, jak teraz wygląda ta znana osobowość.

Już podczas kręcenia filmu „Kudłata Sue”, Alison miała duże doświadczenie aktorskie – występowała w reklamach i nawet w kilku filmach. Miała zaledwie dziesięć lat, ale wydaje się, że już wtedy wiedziała, że zostanie aktorką.

Jednak wszystko potoczyło się zupełnie inaczej – po sławie, która przyszła do małej dziewczynki, postanowiła nie kontynuować grania w filmach, ale ukończyć szkołę.

Po ukończeniu szkoły Porter założyła zespół muzyczny, a w 2016 roku pojawiła się w programie „The Voice”. Oczywiście, wielu ją rozpoznało i zaczęło śledzić jej życie osobiste.

Obecnie żyje ze swoim ukochanym, który nazywa się D. De Vera, i razem wychowują trójkę wspaniałych dzieci. Wydaje się, że wszystko jest bardzo dobre i świetnie, ale przez większość swojego życia Alison miała nieco trudności. Dopiero od 2011 roku aktorka zaczęła prowadzić zdrowy styl życia, któremu nadal pozostaje wierna.

A czy pamiętacie tę właśnie Kudłatą Sue? Jeśli tak, podzielcie się swoimi wspomnieniami w komentarzach pod tym artykułem!

Like this post? Please share to your friends: