Jak teraz wygląda Ksenia Bubenko, która 10 lat temu ważyła zaledwie 23 kilogramy?

W 2011 roku w kontrowersyjnym programie „Powiedzcie nam” pojawiła się młoda kobieta, która zaskoczyła cały kraj. Katarzyna Bubenko, pochodząca z pięknego miasta Jekaterynburg, miała wtedy zaledwie 23 kilogramy przy wzroście 158 centymetrów!

Ze względu na swoją chorobliwą chudość, dziewczyna ledwo mogła chodzić, brakowało jej sił na cokolwiek. Rozumiała, że pilnie potrzebuje pomocy, dlatego była gotowa zrobić wszystko, by wyjść z tego stanu.

Winą za jej utratę wagi były modele z okładek magazynów. Wydawało jej się, że są piękne, a ona jest gruba i nie może osiągnąć takiego samego sukcesu jak one. Chociaż z natury nigdy nie była otyła.

Przed odchudzaniem ważyła zaledwie 48 kilogramów, a potem rozpoczęły się diety. Po pewnym czasie przestała jeść całkowicie, pijała tylko wodę. W pewnym momencie zrozumiała, że nie jest w stanie wyjść z tej sytuacji sama. Jej rodzice zabierali ją do lekarzy, ale to było bezskuteczne.

W programie dziewczyna powiedziała, że po prostu chce być zdrowa. Po dziewięciu latach, pod opieką doświadczonych profesjonalistów, udało jej się wyzdrowieć i stać się prawdziwą pięknością.

Obecnie pracuje, uczy się, podróżuje dużo z rodziną, a przede wszystkim kocha i akceptuje swój obraz w lustrze.

Like this post? Please share to your friends: