„Twarz anioła z ciałem Hulka”: Muskularna piękność w kobiecej sukience wywołała furorę

Wszyscy przyzwyczaili się do tego, że płeć żeńska jest nazywana słabszą. Ta dziewczyna o imieniu Y. Vince Barbie na pewno nie może być nazwana słabą. Pomimo swojego aniołowego wyglądu, ma bardzo silną budowę ciała. Dziewczyna nawet została dwukrotną mistrzynią świata w trójboju siłowym.

Od piętnastego roku życia Julia zaczęła chodzić na siłownię. Na początku chciała tylko dbać o swoją sylwetkę, ale później skoncentrowała swoją uwagę na trójboju siłowym. Pomimo tego zainteresowania Julia stara się uczynić swoje życie różnorodnym. W swoim miasteczku, gdzie mieszka, otworzyła małą kawiarnię, gdzie sama występuje jako baristka.

Na jej koncie Instagram obecnie jest ponad milion subskrybentów, a sportsmenka bardzo często udostępnia swoje zdjęcia. Niedawno Julia opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją dość kobiecą sukienkę. Fani zaczęli pisać wiele komplementów pod adresem dziewczyny.

Mimo to pojawiło się także wielu krytyków, którzy uznali jej wygląd za nieodpowiedni dla dziewczyny. „To już przesada”, „Dziewczyna nie powinna tak wyglądać”, „Ma niewiarygodnie anielską twarz, ale ta budowa ciała Hulka psuje wszystko”, „A ja uważam ją za piękną” – piszą użytkownicy w komentarzach w sieci.

A co Wy sądzicie na ten temat?

Like this post? Please share to your friends: