„Mały siłacz”: jak teraz wygląda najmłodszy kulturysta na świecie!

Ten niezwykły chłopiec to Giuliano Stroe, który rozpoczął swoją karierę sportową, mając zaledwie 2 lata. Jego mentorem zawsze był jego ojciec, który nadal wspiera swojego syna do dziś.

Giuliano urodził się w Rumunii, ale po pewnym czasie rodzina przeprowadziła się z nim do Włoch. Chłopiec zdążył uprawiać sport, bawić się na podwórku z przyjaciółmi i oglądać kreskówki. Rodzice nie zabierali mu dzieciństwa, ale mimo to treningi były priorytetem.

Wszystkie wysiłki i pracowitość pomogły Giuliano dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa jako najmłodszy kulturysta. Dziecko przeszło dziesięć metrów trzymając w ramionach piłkę ważącą 33 funty, ściskając ją między kolanami. Chłopiec nie zatrzymał się na osiągniętym wyniku i nadal ustanawiał rekordy.

Obecnie chłopak ma już 17 lat, nie jest już tak popularny jak wcześniej. Patrząc na fotografie, widać, że chłopak stracił swoją dawna formę. Ojciec rekordzisty twierdzi, że musiał zmniejszyć obciążenie, aby jego syn mógł dorównać rówieśnikom.

Giuliano nadal uprawia sport, ale teraz skupia się na boksie i poświęca mu mniej czasu. Nawet uczestniczy w różnych zawodach.

Pomimo tego, że teraz chłopak nie jest sławny, jego rekordy na zawsze pozostaną w historii.

Życzymy mu tylko coraz to większych osiągnięć i sukcesów w życiu.

Like this post? Please share to your friends: