„To prawdziwa Calineczka!”: jak wygląda i żyje 17-latka chora na rzadką chorobę

Kiedy matka dziewczynki była w ciąży, zauważyła, że jej brzuch jest zbyt mały. Czas płynął, okres ciąży się wydłużał, ale brzuch pozostawał niewielki. Kobieta podzieliła się swoimi obawami z lekarzami, ale uspokojono ją, że nie ma się czym martwić.

Tuż przed porodem lekarze również byli zaniepokojeni, ponieważ brzuch nadal się nie powiększał. Kenadie urodziła się na czas, ale była bardzo malutka. Miała zaledwie 11 cali wzrostu. Lekarze twierdzili, że istnieje bardzo niewielka szansa, że dziecko w ogóle przeżyje.

Mimo zniechęcających przewidywań, dziewczynka przeżyła. Co więcej, rozwija się tak samo jak wszystkie zdrowe dzieci. Jedyna różnica to wzrost i waga. Jeśli chodzi o rozwój intelektualny, Kenadie uczy się razem z zwykłymi uczniami. Kochają swoją małą koleżankę, która zawsze jest w dobrym nastroju.

Co dziwne, ale choroba pomogła Kenadie stać się sławną. Dziewczynka została zaproszona do głównej roli w filmie fantastycznym „Eep”. I Kenadie wykonała swoją rolę doskonale.

Kenadie pogodziła się z tym, że jest inna niż wszystkie dzieci. Jej choroba nie przeszkadza jej w pełnym życiu. Dziewczyna ma wielu przyjaciół. Mieści nadzieję na dalszą karierę aktorską.

Przykład tej małej, ale odważnej osoby raz jeszcze dowodzi, że pod każdymi okolicznościami można znaleźć powód do radości. Najważniejsze to kochać życie.

Like this post? Please share to your friends: