Słodycz się przewraca: 24-letni mężczyzna, którego ciało jest całkowicie pokryte tatuażami, usuwa je ze względu na swoją córkę

Ethan Modboy Bramble to jedna z najbardziej znanych postaci w blogosferze Australii. Ten 24-letni facet na pewno nie pozostaje niezauważony na ulicy – przycięty język, obcięte uszy, czarne gałki oczne, rozciągnięte nozdrza, przyszyty pępek i ciało w 95% pokryte tatuażami przyciągają uwagę nawet najbardziej obojętnych przechodniów.

Mógłoby się wydawać, że młody człowiek nie przestanie wprowadzać zmian w swoim ciele, jego wyobraźnia jest nieograniczona, a możliwości nowoczesnej chirurgii plastycznej są wszechmocne. Jednak nagle światopogląd mężczyzny wywrócił się do góry nogami dzięki jednemu małemu człowiekowi – w rodzinie Ethana i jego żony urodziła się córka.

Pojawienie się dziedziczki wpłynęło na blogera jak zimny prysznic – młody tata poddał swoją aparycję krytycznej ocenie i podjął mocną decyzję, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić swoje ciało do jak najbardziej pierwotnej formy, pomimo że jego eksperymenty kosztowały go ogromne pieniądze i wiele godzin bólu i cierpienia.

Teraz popularnego Australijczyka odwiedzają specjaliści od usuwania tatuaży, ale przy każdej wizycie pojawia się coraz więcej jasnych miejsc na jego ciele. Być może, gdy mała córka podrośnie, kochający tata będzie mógł pokazać dziecku tylko na zdjęciach, jak nietypowa była jego aparycja wcześniej.

Co sądzisz o działaniach tego kochającego taty? Czy podjął właściwą decyzję ze względu na swoją córkę?

Like this post? Please share to your friends: