„On ma 89 lat, a ona 66”: Jak Maggie i Ralph z „Ciernistych ptaków” wyglądają 40 lat później?

W 1983 roku film „Ptaki ciernistych krzewów” stał się sensacją, ożywiając postacie Ojca Ralpha i Maggie, których wcielili się odpowiednio Richard Chamberlain i Rachel Ward.

Chamberlain, laureat Złotego Globu, uosabiał Ojca Ralpha, podczas gdy Rachel Ward, wówczas aspirująca aktorka, przyjęła rolę Maggie. Co ciekawe, Ward rozwinęła prawdziwy romans z Bryanem Brownem, który wcielił się w postać męża Maggie, Luke’a, podczas kręcenia filmu.

Poza planem filmowym, połączenie Rachel Ward i Bryana Browna z ekranu przerodziło się w prawdziwy związek, prowadząc do małżeństwa i wychowywania trójki dzieci. Pomimo upływu lat, Richard Chamberlain, obecnie 89-letni, nadal uświetnia ekran swoją obecnością.

Jednak Rachel Ward wybrała inną ścieżkę, ogłaszając swoje odejście od aktorstwa w 2014 roku.

Kiedy fani niedawno rzucili okiem na te gwiazdy, pojawiły się opinie na temat ich wyglądu. Niektórzy chwalą Chamberlaina za to, że wygląda „świetnie jak na swój wiek”, podczas gdy komentarze na temat Ward wyrażają rozczarowanie, stwierdzając, że „Maggie zapuściła się” i sugerując, że „przestała dbać o siebie”.

Trwałe dziedzictwo „Ptaków ciernistych krzewów” i przemiana jego gwiazd nadal fascynują publiczność.

Jaki jest twój pogląd na to, jak się zmienili na przestrzeni lat?

Podziel się swoimi komentarzami.

Like this post? Please share to your friends: