Najbardziej owłosiona dziewczyna na planecie postanowiła usunąć owłosienie z twarzy. Oto, jak teraz wygląda

Supatra Sasufan stała się prawie najmłodszą uczestniczką Księgi Rekordów Guinnessa. Jednak nie były to osiągnięcia sportowe ani wyjątkowy talent, które jej pomogły, a włosy, które pokrywały całe jej ciało. Została uznana za najbardziej owłosioną dziewczynkę na świecie.

Przez wiele lat rodzice dziecka i ona sama próbowali walczyć z tą chorobą. Ale w dzisiejszym świecie nie ma po prostu lekarstwa na tak gęstą owłosienie. Nawet usuwanie owłosienia laserem nie mogło pomóc dziewczynce. Wręcz sprawiło, że włosy stały się gęstsze i rosły szybciej.

Dziecko musiało znosić ciągłe kpiny w szkole ze strony kolegów. Jednak sama twierdzi, że ma wielu przyjaciół, a większość z nich traktuje ją dobrze.

Teraz ma 17 lat i nauczyła się żyć z tą swoją specyfiką. Dziewczyna nawet wyszła za mąż, ale nie chce ujawniać imienia swojego towarzysza.

Ich pierwsze wspólne zdjęcia już pojawiły się w sieci. Użytkownicy pisali komentarze i podziwiali ją. Aby utrzymać swój obecny wygląd, nastolatka musi regularnie golić twarz.

Chcielibyśmy życzyć Supatrze cierpliwości i siły. Na pewno wszystko będzie z nią dobrze.

Like this post? Please share to your friends: