Jak zestarzała się ta kobieta: Paparazzi przyłapali Celine Dion podczas rzadkiego wystąpienia publicznego.

Wiele osób uważa Celine Dion za „gwiazdę jednego hitu”. Tak mówi się o tych, którzy osiągnęli ogromną sławę i przychody w mig, ale nie byli w stanie powtórzyć swojego sukcesu. Jednak w przypadku Diona to nie do końca prawda. Tak, dzięki nagraniu piosenki „My Heart Will Go On,” ścieżki dźwiękowej do filmu „Titanic,” gwiazda stała się jedną z najbogatszych i najpopularniejszych na świecie w 1997 roku. Co można powiedzieć, ta piosenka stała się synonimem wokalistki.

Jednak Dion ma na swoim koncie długą listę osiągnięć. Przez swoją karierę nagrała ponad 20 albumów, wygrała Eurowizję i zdobyła wiele wyróżnień, zdobywając także status ikony mody dzięki swoim efektownym, uderzającym wizerunkom.

Z drugiej strony, Celine rzadziej pojawiała się ostatnio publicznie. Jej ostatnią serię wyjątkowych wystąpień w modzie można było zobaczyć w marcu 2020 roku. Od tego czasu gwiazda głównie komunikowała się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, i to bardzo rzadko. Oczywiście nie zniknęła całkowicie: przeprowadzała wywiady i od czasu do czasu pracowała nad nową płytą. Nawet planowała dużą trasę koncertową, zanim zawiesiła swoją karierę. Okazało się, że jest to związane z dziwną dolegliwością gwiazdy.

Około roku temu Dion zaczęła doświadczać sporadycznych problemów mięśniowych. Nie mogła występować z tego powodu. Lekarze byli bezradni: nikt nie mógł postawić diagnozy. Skurcze mięśni mogą występować z różnych powodów, w tym z powodu problemów z tarczycą i stresu. Ale gwiazda jest zdeterminowana, aby wrócić na scenę. Nie jest w stanie przewidzieć, kiedy to nastąpi.


Tymczasem postanowiła przerwać milczenie – Celine została po raz pierwszy sfilmowana publicznie po niemal dwóch latach, z przyjacielem, na lądowisku w Nowym Jorku. Dion wygląda tak modnie i ekscentrycznie jak zawsze, z jej paskiem Gucci, efektowną biżuterią na szyi i fragmentem nagiego brzucha widocznym pod stylową koszulą. Ale to już wszystko, jeśli chodzi o ubiór. Jednak jej wygląd rozczarował fanów, ponieważ wydaje się, że diva znacznie się zestarzała.

Like this post? Please share to your friends: