Ogromne Brązowe Oczy i Doskonałe Cechy Twarzy. Jak Wygląda Córka Emira Dubaju, Nazwana Najpiękniejszą Dziewczyną na Wschodzie

Ponad dwadzieścia lat temu emir Dubaju, Szejk Mohammed Ibn Raszyd Al Maktum, zauroczył się Greką o imieniu Zoja, która, jak wiele innych jego kobiet, była piękną kobietą. Jednak Mohammed nie chciał poślubić jej, tylko uczynił ją swoją tymczasową żoną.

Efektem ich związku było narodzenie córki, którą nazwano Krystyna. Razem z matką mieszkała w Wielkiej Brytanii i była wychowywana w europejskich tradycjach.

Jednak w wieku 16 lat przeprowadziła się do Dubaju, przyjęła islam i zmieniła swoje imię na Machra. Z kolei ojciec obdarował ją tytułem, wyrażając swą miłość do córki.

W przyszłości dziewczyna znacznie się zmieniła, przefarbowała włosy na ciemny kolor i zmieniła swój styl, ale to tylko uczyniło ją jeszcze piękniejszą i bardziej okazałą.

W tym roku Machra wyszła za mąż, co dla wielu przypominało baśń o Sheherezadzie. Już teraz jest nazywana najbardziej atrakcyjną dziewczyną Wschodu ze względu na swój luksusowy wygląd.

Like this post? Please share to your friends: