Byłby bardziej odpowiedni dla Angeliny Jolie: Jak teraz wygląda i co robi młodszy brat Brada Pitta

Niewielu ludzi wie, że Brad Pitt ma młodszego brata, Douglasa. W przeciwieństwie do aktora, jego krewny unika glamour i życia publicznego, chociaż próbowano go kilkakrotnie wciągnąć do świata show-biznesu!

Brad Pitt to najbardziej znana postać na świecie. Być może, przy wspomnieniu jego imienia, każdy z nas przypomni sobie wygląd aktora. Wielu tęskni za chwilami, kiedy bezwarunkowo go kochali. Ale niewielu ludzi zna młodszego brata Brada! Dokładniej mówiąc, tylko ci, którzy mieli z nim do czynienia w procesach zawodowych.

Douglas Pitt jest trzy lata młodszy od swojego sławnego brata. W przeciwieństwie do Brada, nauki techniczne były mu bliskie od młodego wieku. Już w wieku 24 lat otworzył swoją pierwszą firmę związaną z technologią informacyjną, a następnie kontynuował rozwijanie się w dziedzinie komputerów.

Jednak najważniejsze w życiu Douglasa to nie biznes. Od wielu lat zajmuje się działalnością charytatywną. Jest nawet Ambasadorem Dobrej Woli w Tanzanii! W swoim rodzinnym stanie Missouri finansuje szkoły, uniwersytety i szpitale, a jednocześnie nadal pracuje jako członek zarządu w Afryce.

Co możesz powiedzieć o młodszym bracie sławnego aktora? Czy zasługi i praca sprawiłyby, że byłby on bardziej odpowiedni dla Jolie?

Like this post? Please share to your friends: