Four Żony Stevena Seagala z Różnych Narodowości”: Jak wygląda nieślubna córka aktora

Steven Seagal, ikoniczny aktor znany z ról w filmach takich jak „Zakładnik z Tokio” i „Zakładnik z Tokio 2”, zbliża się do wieku 70 lat. Jego sława osiągnęła zenit w latach 90. i 2000., zwłaszcza dzięki roli Casey’a Rybacka w filmie „Zakładnik z Tokio”.

Chociaż Seagal może nie być już tak aktywny w ostatnich latach, nadal pojawia się na różnych wydarzeniach, w tym w Rosji, gdzie przyciągnął uwagę.

Poza jego życiem zawodowym, życie osobiste Seagala było naznaczone wieloma małżeństwami i intrygującymi zwrotami akcji. Przyjrzyjmy się związkom aktora, które obejmują cztery małżeństwa różnych narodowości.

Pierwsza żona – Miyako Fujitani (Japońska): Podróż Seagala w sferę małżeństwa rozpoczęła się, gdy miał 17 lat, z japońską Miyako Fujitani. Zamieszkali w Japonii, gdzie Seagal kontynuował treningi sztuk walki. Piętnaście lat później małżeństwo zakończyło się w 1984 roku. Miyako urodziła im syna Kentaro i córkę Ayako.

Trzecia żona – Kelly LeBrock (Amerykańska): Najbardziej rozpoznawalny związek Seagala to z amerykańską aktorką Kelly LeBrock. Przez ponad dekadę mieli trójkę dzieci. Jednak małżeństwo rozpadło się z powodu romansu Seagala z nianią Arissą Wolfe. Postępowania rozwodowe ujawniły zarzuty dotyczące przemocy domowej.

Po rozwodzie LeBrock odzyskała swoją wolność, podczas gdy Arissa Wolfe poszła dalej i urodziła nieślubne dziecko Seagala, Savannah. Arissa Wolf od tamtej pory prowadziła życie prywatne, zerwawszy kontakty z Seagalem. Savannah, rzekomo już matka, uczyniła Seagala dziadkiem.

Czwarta żona – Batsukhiin Erdenetuya (Mongolska): Seagal odnalazł miłość w Mongolii z Batsukhiin Erdenetuya, która została jego czwartą żoną. Ich związek przyniósł syna, Kunzana. Batsukhiin Erdenetuya była oddaną partnerką, towarzysząc Seagalowi w jego podróżach i nawet pojawiając się w jego filmach.

Mimo burzliwego życia osobistego Seagala, jego obecne małżeństwo wydaje się stabilne, a Batsukhiin Erdenetuya opisuje go jako najlepszego mężczyznę na ziemi. Podczas gdy Seagal nadal pojawia się okazjonalnie, a fani wspominają jego ikoniczne role, jego życie osobiste pozostaje fascynującą sagą.

Like this post? Please share to your friends: