Niezbyt przystojny: Jak naprawdę wygląda brat Angeliny Jolie

James Haven to amerykański aktor i producent, którego nazwisko jest bardziej znane ze względu na jego więzi rodzinne niż na jego zawód. Brat Angeliny Jolie, James, nie osiągnął nawet ułamka sławy swojej siostry.

Jolie i Haven, który jest dwa lata starszy od Angie, zawsze mieli bliskie więzi. Niektórzy uważali, że może to być zbyt bliskie, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontrowersyjny pocałunek na ustach, który wymienili na gali wręczenia Oscarów w 2000 roku.

Oczywiście oboje później twierdzili, że pocałunek był absolutnie niewinny. Jolie była załamana, gdy dowiedziała się o chorobie matki (kilka lat później zmarła na raka) i nie zdawała sobie sprawy, że ludzie się na nich gapią.

Według innej opowieści Angelina nie mogła powstrzymać łez, gdy otrzymała Oscara za najlepszą aktorkę drugoplanową w filmie „Życie przerwane”. „Po prostu mnie objął i powiedział, że mnie kocha, i wiem, że jest przeze mnie zachwycony” – powiedziała Jolie wtedy.

W każdym razie żadne plotki czy pogłoski nie mogły oddzielić brata i siostry. Zawsze byli tam dla siebie nawzajem, gdy sytuacja się komplikowała. Podczas trudnego rozstania Angeliny z Bradem Pittem, James był przy niej.

Chociaż niektórzy twierdzą, że był zamieszany w rozwód Brada i Angie, stawiając swoją siostrę przeciwko jej mężowi. James, swoją drogą, nigdy nie był żonaty. Pomimo swojego młodego wieku, był naprawdę przystojny. A dziś, na rzadkich zdjęciach w mediach społecznościowych, wygląda fantastycznie. Jednak okazało się, że jest to wynik filtrów na Instagramie, Photoshopa i właściwej perspektywy.

Haven został sfotografowany na ulicy przez fotografów, a wygląda zmęczony, stary i szczerze mówiąc, mało atrakcyjny.

Angelina z kolei ostatnio się poddała. Twarz aktorki pokrywają zmarszczki, a jej skóra jest matowa i sucha jak pergamin. Jej ostatnie publiczne wystąpienia nawet zdziwiły fanów.

Like this post? Please share to your friends: