Dziecko taty stało się modelką: oto, jak teraz wygląda córka tragicznie zmarłego Paula Walkera

Dostaje zaproszenia do dziesiątek reklam i luksusowych magazynów.

Wszyscy byli smutni, gdy się dowiedzieli, że ukochany i sławny aktor zmarł. Dla Paula Walkera, znanego z „Szybkich i wściekłych”, córka Meadow była prawdziwym aniołem. Nawet aktor zrobił sobie tatuaż z jej imieniem. Gdy dziewczyna miała 15 lat, jej ojciec zginął w wypadku samochodowym, co stało się prawdziwym żalem.

Meadow mieszkała przez ostatnie trzy lata ze swoim ukochanym ojcem w Los Angeles. Matka dziecka, Rebecca Soteros, miała problemy z alkoholem i zmagała się z alkoholizmem. Przyjaciele i rodzina Paula twierdzili, że „Szybcy i wściekli” miały być jego ostatnim filmem, w którym zagrał. Ale Walker zrezygnował z roli, ponieważ chciał spędzać więcej czasu ze swoją córką i zawsze być przy niej.

Meadow ma teraz 24 lata. Jest naprawdę piękną dziewczyną, która stała się olśniewającą młodą kobietą. Ma wiele kontraktów od różnych agencji modelingu. Dostaje zaproszenia od reklam i magazynów modowych.

Dziewczyna ma wielu fanów. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia podróżować i działać jako wolontariuszka. Myślisz, że wygląda jak jej ojciec? Możesz podzielić się swoimi opiniami w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends: