Kto by pomyślał : Wdowa po aktorze Patricku Swayze udzieliła bardzo szczerego wywiadu po latach

„Patrick Swayze, ukochany aktor Hollywood, zdobył serca wielu swoim talentem i urokiem. Jego oddana miłość była zarezerwowana dla jego żony, Lisy Niemi, którą poślubił zanim zdobył międzynarodową sławę. Jednak ich podróż nie była pozbawiona wyzwań.

W szczerej rozmowie Lisa ujawniła, że ich małżeństwo było dalekie od ideału. Pomimo tego, że Patrick był kochającym i troskliwym mężem, alkohol stał się siłą zakłócającą, zmieniając go w kogoś nie do poznania podczas tych momentów.

Lisa, obawiając się o swoje bezpieczeństwo, podjęła trudną decyzję o opuszczeniu Patricka. Zdruzgotany separacją, Patrick postanowił odzyskać Lisa. Para niestety zmagała się z bolesnym wyzwaniem niepłodności, Lisa przechodziła przez poronienia.

To dodatkowo obciążało emocjonalnie Patricka, prowadząc go do sięgnięcia po alkohol. Jednak dla dobra ich miłości Patrick zobowiązał się do rehabilitacji i terapii, co stało się punktem zwrotnym w ich związku.

Mimo pozytywnych zmian, podróż pary nabrała trudnego obrotu, gdy Patrickowi postawiono diagnozę nowotworu. Nawet w obliczu tego potężnego wroga Patrick pozostał odporny, odmawiając ulegania pokusom alkoholu czy środków przeciwbólowych.”

Like this post? Please share to your friends: