Wargi zniknęły gdzieś: Fani nie rozpoznali Angeliny Jolie na nowych zdjęciach

„Angelina Jolie, uważana za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek Hollywood, od dawna uosabiała współczesne pojęcie piękna. Jolie zdołała utrzymać swój status światowej ikony seksu w kinie przez wiele lat.

Jednak fani zauważyli fizyczną transformację aktorki na przestrzeni lat. Jej nadmierne chudość wielu zdziwiła. Nawet w ciepłą pogodę często ubiera się warstwowo z powodu ciągłego uczucia zimna, wynikającego z niskiej wagi.

Ostatnio Angelina Jolie została zauważona na spacerze ze swoją najstarszą córką, Zaharą. Jak można się było spodziewać, aktorka od razu stała się celem paparazzi. Nowe fotografie szybko obiegły internet.

Jednak fani byli zaskoczeni wyglądem aktorki. Jolie wyglądała jak zupełnie inna osoba. Fani zauważyli, że jednorazowo pełne usta aktorki wydają się zmniejszone.

Niemniej jednak liczni fani stanęli w obronie aktorki. Wyraźnie widać, że Angelina starzeje się naturalnie. Jak wiadomo, zmiany fizyczne są częścią procesu starzenia, w tym także zmniejszanie się warg. To naturalny proces. Komentarze typu „Wszystkim się wargi zmniejszają, to natura” pojawiały się w internecie. Jednak wielu zauważyło, że aktorka nie straciła swojego uroku i fascynacji, twierdząc, że wiek jedynie dodaje jej uroku.”

Like this post? Please share to your friends: