Chłopiec z Pięknymi Oczami : Jak wyglądał Cat Man przed licznych operacjami plastycznymi

Czy pamiętasz mężczyznę przypominającego kota, który często pojawiał się w telewizji podczas lat 2000? Ten amerykański mężczyzna dokonał szokującej transformacji swojego wyglądu, próbując naśladować wygląd tygrysa poprzez liczne operacje plastyczne i inne zabiegi.

Dennis Avner, programista z Michigan i potomek plemion Indian Huron i Lakota, podjął się zadania przypominania swojego totemicznego zwierzęcia plemiennego, czyli kota. Media nazywały go Kotem Człowiekiem, chociaż totemiczne imię Dennisa brzmiało „Stalking Cat”, a on sam wolał być tak nazywany.

W dążeniu do przypominania tygrysa, Avner przeszedł kilka operacji plastycznych. Obejmowały one rozszczepienie jego górnej wargi, modyfikację brwi, dostosowanie linii włosów, przekształcenie zębów w kły. Ciało i twarz Stalking Cata były ozdobione tatuażami, nosił żółte soczewki oczu z sygnaturą oczu kota. Wprowadził nawet wąsy w swoją górną wargę, utrzymywane na miejscu przez piercingi.

Ze względu na swoje niezwykłe wygląd i podróż, którą podjął, Dennis zyskał znaczną uwagę mediów. Często był zapraszany do programów telewizyjnych i udzielał wywiadów. Sam Stalking Cat stwierdził, że nigdy nie śledził wydatków na swoje operacje. Przeszedł je dla duchowego rozwoju, lekceważąc ich koszty materialne.

Znalezienie przedtransformatywnego zdjęcia Cat-Mana w internecie jest niemal niemożliwe. Avner skrzętnie ukrywał swoje pierwotne oblicze. Niemniej jednak istnieje fotograficzny portret dziecka, na którym wygląda jak zwykły chłopiec — niewinny, z pięknymi oczami.

Like this post? Please share to your friends: