Dom wygląda jak zabawka : Teraz spójrzcie, jak wygląda w środku – to po prostu niesamowite

Spójrzcie na to pozornie niewielkie drewniane domostwo od Little Log House. Wygląda jak domek z bajki na zewnątrz, schowany w górach lub lesie. Zaledwie 27 metrów kwadratowych przestrzeni zaskakuje każdego, kto wkroczy do środka.

Elewacja emanuje urokiem baśniowym dzięki drewnianej fasadzie. Po wejściu do środka salon przywita was zaskakującą przestrzennością i przytulnością. Kuchnia zgrabnie łączy się z częścią dzienną, optymalnie wykorzystując przestrzeń.

Drewniany stół dodaje uroku, sprawiając, że jest idealny na posiłki i relaks. Kuchnia jest dobrze zaprojektowana, efektywnie wykorzystując każdy cal przestrzeni. Schody prowadzą na górę, dodając kolejną warstwę intrygi.

Za drzwiami ukazują się różne pomieszczenia z przemyślanymi detalami, w tym jasna i przestronna sypialnia oraz przytulny balkon do korzystania z świeżego powietrza.

Dom posiada także pokój z sofą, zapewniając wygodne miejsce dla odwiedzających rodziców. Dobrze zaprojektowana łazienka kompleksowo uzupełnia aranżację, oferując elegancką kabinę prysznicową dla orzeźwiających doznań.

Kiedy zapada noc, ten mały domek przemienia się w magiczny azyl. To urokliwe mieszkanie oferuje wymarzone ucieczki, stając się wymarzonym miejscem dla tych, którzy doceniają piękno natury i przytulność dobrze zaprojektowanego domu.

Jak wam się podobało?

Like this post? Please share to your friends: