Poznaj identyczne trojaczki, teraz kwitnące w wieku siedmiu lat

Zaskakująca wiadomość o narodzinach trojaczków siedem lat temu zszokowała przyszłych rodziców, zwłaszcza że już wychowywali trzyletniego malucha. To wydarzenie, które zdumiewało naukowców na całym świecie, było niezwykłym zdarzeniem. Szansa na urodzenie jednojajowych trojaczków wynosi zaledwie jeden na 200 milionów!

Trojaczki szybko zdobyły sławę, pojawiając się w programach telewizyjnych, na łamach magazynów i zdobiąc przednie strony gazet. W odpowiedzi na trwałe zainteresowanie publiczności ich rodzice założyli bloga, na którym opisywali pełne życia codzienne wydarzenia w swojej licznej rodzinie. Początkowo służył on do dzielenia się doświadczeniami, ale z czasem stał się znaczącym źródłem dochodu, dzięki współpracom z markami odzieżowymi i zabawkowymi dla dzieci.

Obecnie siedmioletnie gwiazdy lubią prezentować swoje najnowsze stroje swoim uwielbiającym fanom, nie przestając zaskakiwać obserwujących. Co ciekawe, ich matka miała na początku trudności z odróżnieniem Romana, Roana i Rocco, ale z czasem stało się to łatwiejsze dzięki ich zróżnicowanym osobowościom! Roman, najstarszy, to naturalny przywódca. Noszący odpowiedzialność za Roana i Rocco z powodu bycia pierworodnym. Roan z kolei znany jest ze swojej rozwagi i kontemplacyjnej natury. Zanim się wypowie, rozważa potencjalne korzyści i wady.

Na koniec Rocco, najmłodszy, jest nieustannie pełen energii i głównym żartownisiem w rodzinie. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i zawsze szuka nowych przygód. Ich starsza siostra, pełniąca rolę szanowanej opiekunki, jest ukochana przez chłopców. Trojaczki, obecnie uczęszczające do szkoły, muszą wprowadzać zamieszanie wśród nauczycieli, ponieważ odróżnienie trzech identycznie ubranych dzieci nie jest łatwym zadaniem. Co ciekawe, rodzice trojaczków od pewnego czasu żyją osobno.

Ojciec, zmęczony ciągłym zmienianiem pieluch i brakiem snu, postanowił żyć z dala od rodziny. Brak stresu i bezsenne noce tak mu się spodobały, że ostatecznie złożył pozew rozwodowy. Jego była żona, pozostawiona samą z trójką dzieci, nie żywi żadnych urazów do swojego męża i od dawna przestała oczekiwać od niego jakiejkolwiek pomocy.

Like this post? Please share to your friends: