Z wiekiem staje się coraz lepsza : Paparazzi uchwycili 60-letnią Jodie Foster bez makijażu i filtrów

„Fani byli zaskoczeni niedawnymi zdjęciami Jodie Foster bez makijażu, mającymi różnorodne reakcje! Pomimo szoku Jodie Foster otwarcie akceptuje fakt, że ma 60 lat i nie stara się zwalczać procesu starzenia. Ona znajduje wolność w akceptacji swojego wieku.

W przeciwieństwie do niektórych jej koleżanek, dumnie prezentuje swoje siwe włosy, zmiany związane z wiekiem i niedoskonałości, co wyróżnia ją w Hollywood. Niesfiltrowane zdjęcia tej wyjątkowej aktorki szybko stały się gorącym tematem dyskusji.

Komentarze typu „Nikt nie młodnieje! Pozwólcie kobiecie żyć swoim życiem!” i „Jak my, zwykli ludzie, ona ma absolutne prawo do starzenia się i zmiany!” zalewały media społecznościowe.

Fani wyrażają swoją niezachwianą podziw, komentując „Ona zawsze będzie jedyną aktorką, którą uwielbiam!” i „Nigdy nie przestanę jej podziwiać!”

Wielu argumentuje, że nie jest zobowiązana do spełniania standardów piękna społeczeństwa i że to czysta przyjemność widzieć ją au naturel.


„Nic dziwnego, że kiedyś ukradła wiele serc!” i „Bez względu na wiek, kobieta powinna dbać o siebie!” to sentymenty podzielane przez jej zwolenników.

Jakie są twoje myśli na temat naturalnego i pewnego siebie podejścia Jodie Foster do starzenia się?

Podziel się swoją opinią!”

Like this post? Please share to your friends: