Dla mnie jest idealna. Paparazzi uchwycili żonę Brosnana, ważącą 220 funtów, w kombinezonie na wakacjach

Hollywoodzki przystojniak Pierce Brosnan i jego żona Keeley poznali się w 1994 roku w Meksyku. „Oszałamiający odcień”, jako druga żona aktora, podjęła się odpowiedzialności za wychowanie dzieci artysty z poprzedniego małżeństwa.

„Nasz związek”, powiedział Pierce, „bez przesady można nazwać idealnym”, ale on stale musi bronić swojej żony. „To, czego ludzie nie rozumieją”, wyjaśnił Pierce, „to że wygląd Keeley uległ wyraźnym zmianom”.

Niespodziewanie dla fanów gwiazdy Hollywood, jego żona zaczęła gwałtownie przybierać na wadze. „Teraz Keeley waży 220 funtów”, powiedział, „ale to nie czyni jej mniej atrakcyjną w moich oczach”. Kilka dni temu paparazzi udało się uchwycić Keeley na wakacjach w kombinezonie. Ludzie komentowali: „Kiedyś była pięknością. Co z nią zrobił czas?”, „Czy nie może zadbać o siebie dla swojego męża? On ją zostawi”, „A jej mąż zaraz ją porzuci. Musiała pasować do swojego sławnego kochanka” oraz „Musiała natychmiast pójść na siłownię”.

„Pod zdjęciami Keeley czytam, że była szczupła i w formie”, powiedział Pierce. „Lata nie były dla niej łaskawe”, westchnął, „ale nadal jest miłością mojego życia”.

Mąż kobiety stanął w obronie żony w komentarzach, mówiąc: „Uważam moją żonę za doskonałą i kocham ją taką, jaka jest.” Pierce podsumował: „Myślę, że Keeley ma idealnego małżonka”. „Można tylko zazdrościć tej pięknej dziewczynie”, zauważył

Like this post? Please share to your friends: