Ona jest wystarczająco młoda, aby być jego córką: 79-letnia narzeczona Micka Jaggera olśniewa urodą

W wieku 79 lat wokalista Rolling Stones, Mick Jagger, oświadczył się swojej 36-letniej dziewczynie, Melanie Hamrick, obdarowując ją oszałamiającym pierścionkiem.

Podczas niedawnej wizyty w Nowym Jorku Mick wręczył Melanie ten klejnot. Teraz matka jednego z jego wielu dzieci nosi ten pierścień stale, ozdabiając nim swój palec. Hamrick jest w siódmym niebie. „Melanie była w Amerykańskim Teatrze Baletowym i mówiła swoim przyjaciołom, że jest zaręczona z Mickiem. Wyraźnie dała do zrozumienia, że jej pierścionek to pierścionek zaręczynowy i teraz jest jego narzeczoną. Jej rodzina również wie, że są zaręczeni”.

Co ciekawe, Jagger nie ma żadnych planów ślubnych. „Niemniej jednak Melanie mówi, że zaręczyny wiele dla niej znaczą. Wszyscy jej przyjaciele są niesamowicie szczęśliwi z jej powodu” – zakończył informator.

Świat po raz pierwszy dowiedział się o związku muzyka i baletnicy w 2014 roku, gdy paparazzi przyłapali ich na balkonie hotelu w Zurychu. Przyjaciele Micka początkowo uważali, że to przelotna fascynacja, gdyż Mick zaczął spotykać się z Hamrick krótko po samobójstwie swojej poprzedniej partnerki.

Wbrew tej opinii, więź między Mickiem a Melanie okazała się wytrzymała. Już w 2016 roku powitali dziecko. Ich syn, Devereaux, jest ósmym dzieckiem Jaggersa.

Like this post? Please share to your friends: