Te zdjęcia Cię zdumieją: Jak w rzeczywistości wyglądają 92-letni miliarder i jego młoda żona, która niedawno urodziła jego syna

Bernie Ecclestone to siła napędowa, która przemieniła Formułę 1 z wydarzenia specjalistycznego w międzynarodowy spektakl. Brytyjska prasa uhonorowała go tytułem „ojca Formuły 1”. Po II wojnie światowej Bernie założył jedno z największych przedsiębiorstw zajmujących się używanymi samochodami w Wielkiej Brytanii, a w 1971 roku został właścicielem zespołu wyścigowego Brabham. W 2017 roku Ecclestone zakończył swoje zaangażowanie w wyścigi, sprzedając Formułę 1 za oszałamiającą kwotę 4,4 miliarda dolarów. Od tego czasu powstrzymał się od inwestowania w nowe znaczące przedsięwzięcia, co spowodowało stopniowe zmniejszenie jego bogactwa, jeśli w ogóle można tak określić kogoś, kto obecnie posiada majątek netto w wysokości 2,9 miliarda dolarów.

Mimo odejścia od świata biznesu, w wieku 92 lat, może pochwalić się pełnym życiem prywatnym. Ecclestone, potentat już od wczesnych lat, jest ojcem trzech córek – 65-letniej Deborah, 35-letniej Tamary i 31-letniej Petry – oraz powitał trzy lata temu swojego pierwszego syna, Ace’a. Jego pierwsza żona, Ivy Bamford, jest matką najstarszej córki, Deborah, a z drugą żoną, modelką Slavica Radich, ma młodsze córki, Tamarę i Petrę.

Plotki spekulują, że córki mogą być zazdrosne o jedynego męskiego spadkobiercę i jego matkę w związku z dziedziczeniem, które ostatecznie mogą musieć podzielić. Jednak Bernie zaprzecza takim spekulacjom, twierdząc, że jest w pełni gotowy i spodziewa się kolejnych dzieci. W wieku 80 lat Ecclestone zdecydował się poślubić kobietę o 45 lat młodszą. W 2012 roku Bernie Ecclestone wziął ślub z Fabianą Flossie, kobietą młodszą od jego najstarszej córki, prawie na tyle młodą, by być jego wnuczką.

Para poznała się po raz pierwszy w 2009 roku na Światowej Radzie Sportów Motorowych. Wówczas Fabiana nie była znana społecznie i była częścią zespołu marketingowego Grand Prix Brazylii, które odbywało się na torze Interlagos. W 2020 roku Fabiana i Bernie ogłosili oczekiwanie na nowego członka rodziny, a w lipcu tego samego roku na świat przyszedł ich syn Alexander Charles. Ecclestone mówi w wywiadach: „Teraz, gdy mam więcej wolnego czasu, nie mogę się doczekać, aby spędzać go ze swoim synem, gdy dorasta. Nie jestem pewien, czy zatrzymamy się na tym. Wkrótce może mieć młodszego rodzeństwa”.

Możemy tylko życzyć byłyemu potentatowi Formuły 1 wystarczającej siły i energii, nie tylko dla swoich dzieci, ale także dla żony. Podczas gdy para nadal pojawia się w świetle mediów, starają się pokazać, że miłość nie zna granic wieku. Jednak ich znaczna różnica wieku spotkała się z dezaprobatą społeczną i sceptycyzmem co do autentyczności uczuć Fabiany.

Like this post? Please share to your friends: