Moja matka odwiodła mnie od jej wyjścia za mąż. Jak teraz wyglądają dzieci wyjątkowej kobiety

Rose Siggins była niezwykłą i wytrwałą kobietą, która pokazała światu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Urodzona w 1972 roku, Rose Siggins od razu wydała się matce wyjątkowa. Zespół medyczny zaproponował łagodzenie trudności rzadkiego stanu Rose – połączenia nóg w biodrach – poprzez chirurgiczne usunięcie. Matka wyraziła zgodę na tę skomplikowaną procedurę. Pomimo swojego niezwykłego stanu fizycznego Rose dążyła do edukacji i prowadziła życie zwykłego nastolatka.

Siggins przyznała się przed dziennikarzami, że nigdy nie mogła przyzwyczaić się do spojrzeń obcych ludzi.

„Patrzą i nie ukrywają tego, zarówno dzieci, jak i dorośli. Siggins poznała swojego przyszłego męża pracując w warsztacie samochodowym. Para często rozmawiała przez telefon służbowy. Młodzi ludzie flirtowali ze sobą nie widząc się nawzajem.

Pierwsze spotkanie dramatycznie zmieniło życie Rose. Dave oświadczył się naszej bohaterce dzisiaj. „Moja matka odwiodła mnie od wyjścia za Rose,” przyznał mężczyzna. „Jak radzisz sobie z jej niepełnosprawnością?” zapytała kiedyś matka Dave’a. „Lekarze byli oszołomieni wieścią o mojej pierwszej ciąży. Urodziłem zdrowego chłopca,” oświadczyła Siggins.

Mimo tych wyzwań, nie poddawała się. Kilka lat później sama została matką. Rose nie była kobietą, która łatwo uznawała porażkę. Ta niezwykła jednostka wydawała się mieć czas na wszystko: zarządzanie domem, wychowywanie dzieci, uprawianie skateboardingu, a nawet występowanie w popularnym amerykańskim serialu telewizyjnym. Niestety niefortunny incydent doprowadził do przedwczesnej śmierci Rose. Niezdolna do zwalczania infekcji, którą złapała po usunięciu kamienia nerkowego, odeszła. Rose miała zaledwie 43 lata.

Like this post? Please share to your friends: