Gospodyni domowa, która nie zmieniła fryzury od 1986 roku: Styliści przemienili ją poza wszelką możliwością rozpoznania

Amerykańska gospodyni domowa Katie stała się bohaterką programu Rachael Ray, popularnego w Stanach Zjednoczonych. W programie eksperci od urody przekształcają kobiety, które zrezygnowały z dbania o swój wygląd. Dokładnie taką była Katie.

Córka kobiety przyznała, że wstydziła się nawet iść do supermarketu ze swoją matką. Wyglądała bardzo niechlujnie. Ostatni raz Katie zmieniała fryzurę w 1986 roku. Jedyną rzeczą, jaką robiła, było rozjaśnianie włosów najtańszym barwnikiem. Włosy kobiety były łamliwe, a końce zniszczone. Grzywka Katie wyglądała okropnie.

Bohaterka programu powiedziała, że wiele przyjaciół doradzało jej zmianę wyglądu. Jednak Katie bardzo bała się zmian. Była zdenerwowana i już na samym programie.

Gospodyni domowa przyznała, że nigdy nie widziała swoich włosów krótkich ani niczego innego. Amerykanka sądziła, że będzie za nimi tęsknić. Również ubrania Katie wymagały zmiany. Jej szafa głównie składała się z „domowych rzeczy”, takich jak legginsy, swetry z jednym rękawem i piżamy. Córka sądziła, że jej matka tkwi w wizerunku lat osiemdziesiątych.

Amerykanka powiedziała, że po prostu nie chciała wydawać pieniędzy na ubrania dla siebie. Fryzjer obciął jej włosy do ramion. Kolor włosów to naturalny ciepły odcień blondu.

Naturalne pasma dodawały objętości fryzurze. Włosy zostały przekształcone przez prosty zabieg wyprostowania grzywki.

Like this post? Please share to your friends: