Bliźniacy znanego aktora to po prostu jego kopie!”: Jak wyglądają małe dziedzice George’a Clooneya

Droga do szczytu popularności dla George’a Clooneya rozpoczęła się od udziału w amerykańskim serialu telewizyjnym „ER”. Aktor uczestniczył w kręceniu tego serialu przez pięć lat. To nie była jego pierwsza praca filmowa, ale była jedną z najważniejszych na początku jego kariery. W 1997 roku George wystąpił w nowej roli jako superbohater w filmie „Batman i Robin”, otrzymując honorarium w wysokości 10 milionów dolarów za tytułową rolę.

Obecnie George Clooney ma 58 lat, ma na swoim koncie ponad 90 ról filmowych, a jego nazwisko lśni na liście najwyżej opłacanych aktorów. Życie osobiste aktora było pełne romantycznych związków. Obecnie jest żonaty z Amal Alamuddin. Para została rodzicami dwa lata temu. Amal Clooney (Alamuddin)

Amal jest prawniczką i przez długi czas pracowała w międzynarodowym sądzie. Poznała George’a Clooneya sześć lat temu, relaksując się nad jeziorem. Kilka miesięcy później kochankowie ogłosili swoje plany ślubne, a we wrześniu 2014 roku wzięli ślub.

Ceremonia ślubna odbyła się we Włoszech, a stroje panny młodej i pana młodego były po prostu niesamowite. Wykwintne dania i przepięknie udekorowane stoły sprawiły, że ten dzień był niezapomniany nie tylko dla bohaterów okazji, ale także dla licznych gości.

Prawie trzy lata po ślubie para doczekała się bliźniąt. Alexander i Ella Clooney Zdjęcia dwuletniego Alexandra i Elli pojawiają się bardzo rzadko w sieci. To dlatego, że rodzice nie lubią zbytnio ujawniać szczegółów z życia swoich dzieci. Wiadomo jedynie, że ojciec także angażuje się w wychowanie bliźniaków: George, pomimo ciągłego zajęcia, często spaceruje z dziećmi, bawi się nimi i pomaga w karmieniu.

George Clooney został ojcem, gdy miał już 56 lat. Ich pojawienie się było prawdziwym świętem dla aktora. Młodzi dziedzice mają wiele drogich, spersonalizowanych zabawek, noszą drogie ubrania od znanych projektantów i dużo podróżują. Troskliwy ojciec stara się dać Alexanderowi i Elli wszystko, co najlepsze!

Teraz bliźniacy mają już 5 lat!

Like this post? Please share to your friends: