Nowe wyrazy twarzy i zadziorne spojrzenie: Goldie Hawn, 77 lat, zmieniła się nie do poznania

Jeśli jeszcze niedawno wszyscy podziwiali wieczną młodość i piękno mamy Kate Hudson, to jej obecny wygląd zadziwia wielbicieli, którzy chcą oglądać „Kapitan Hak” po raz setny, by przypomnieć sobie, jaka była znana aktorka.

Goldie Hawn, amerykańska aktorka, była jedną z najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Najbardziej jest znana ze swojej roli w filmie „Kapitan Hak”, w którym wystąpiła u boku swojego partnera życiowego, Kurta Russella. Oni są parą od 1983 roku, ale nigdy się nie pobrali. Goldie Hawn zyskała sławę jako gwiazda kultowych komedii takich jak „Ptak na drucie”, „Śmierć wygląda na nią dobrze” i „Klub pierwszych żon”. Znalazła mężczyznę, z którym jest szczęśliwa od prawie 40 lat. Jest także matką trójki dzieci: Olivera i Kate Hudson oraz Wyatta Russella.

Zawsze reprezentowała piękno i wieczną młodość. Jej okazjonalne publiczne wystąpienia zawsze budziły zachwyt fanów. Wiele dziewczyn próbowało naśladować zdrowy styl życia Goldie, który reklamowała w czasopismach. Goldie od dawna aktywnie promuje rozsądne podejście do urody i naturalne piękno. Na przykład nigdy nie farbowała włosów, używa tylko kremów i woli domowe sposoby: kwas cytrynowy i olej kokosowy to jej ulubione składniki. Aktorka twierdzi, że nawet nie chodzi do kosmetologów, ale codziennie masuje twarz.

W swoim blogu aktorka pokazuje swoim fanom proste ćwiczenia, które obejmują elementy jogi, skakanie na trampolinie i unoszenie ramion za pomocą hantli, którymi są butelki wina. Jest otwarta co do swojego głównego sekretu piękna: pozytywne nastawienie i wdzięczność za swoją pracę i osiągnięcia.

Jednak ostatni wygląd gwiazdy zszokował wszystkich w Internecie. 77-letnia aktorka przeszła znaczną transformację. Wydaje się, że jest zmęczona walką z związanych z wiekiem zmianami i postanowiła skorzystać z pomocy chirurgów plastycznych. Ale na podstawie wyników, tylko pogorszyła sprawę. Opuchlizna, zniekształcony owal twarzy i nierozpoznawalny wyraz twarzy, co objawia się „kaczkowatym” ruchem ust.

Hollywoodzka piękność jest teraz całkowicie nie do poznania. W internecie użytkownicy żartują, że Goldie obejrzała zbyt wiele odcinków kreskówki „Kaczor Donald”. Co jeszcze mogła zrobić ze swoją twarzą? Jednocześnie powinniśmy zauważyć, że Hawn zachowuje swój styl. Aktorka ubiera się elegancko nie tylko na okazje towarzyskie, ale także na codzienne spacery po mieście.

Like this post? Please share to your friends: