Prosto, ale tak przytulnie : Starsza pani zaprojektowała swój dom w taki sposób, że jest lepszy niż każdy drogi pałac

Allyson nie mogła uwierzyć, że zbudowała swój własny mały dom, nazwany Daisy, i była zachwycona rezultatem – idealnym domem na emeryturę.

Stojąc przed wyzwaniami finansowymi siedem lat temu, zdała sobie sprawę, że nie będzie w stanie opłacić czynszu na emeryturze ze względu na niewielkie oszczędności i brak emerytury od firmy. Dlatego odważnie i umiejętnie wybudowała swój mały dom.

Daisy posiada przestronny salon, zaprojektowany tak, aby Allyson mogła spędzać większość czasu w pomieszczeniach. Sofa, złożona z regałów Ikea i materaca, pełni funkcję kanapy i miejsca do spania, z możliwością demontażu półek w celu przechowywania rzeczy. Ulubionym miejscem Allyson jest jej czerwone skórzane krzesło, idealne do czytania i drzemek przy kaloryferze.

Dom wyposażony jest w blat do pracy i spożywania posiłków, a regały z warsztatu stolarskiego oraz mała szafka służą jako jej „biuro”.

Kuchnia jest dobrze wyposażona do gotowania, a także kąpieli Tuckera, psa Allyson.

Złamane szkło i żywica tworzą piękny blat, a przechowywanie jest pomysłowo zintegrowane w białych ścianach. Łazienka, choć mała, jest innowacyjna, z toaletą kompostującą i unikalną strefą prysznicową z użyciem ocynkowanej miski.

Sypialnia na poddaszu posiada poręcze dla ułatwienia dostępu, dużo naturalnego światła i sprytne wnęki do przechowywania ubrań. Allyson wykorzystała każdy cal, włączając w to przestrzeń pod schodami, aby zyskać więcej miejsca do przechowywania.

Pomimo ograniczonej przestrzeni, Allyson stworzyła miejsce do odpoczynku na zewnątrz z krzesłami, roślinami i wysokimi drzewami wokół Daisy.

To miejsce pozwala jej cieszyć się czasem na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi, uzupełniając jej mały raj w mieście.

Obejrzyj pełną wycieczkę po Daisy Allyson w poniższym filmie. Co sądzisz o tym?

Like this post? Please share to your friends: