Znana aktorka ma 89 lat: Jak teraz wygląda gwiazda, która „spała z dwoma premierami

W wieku 89 lat Shirley MacLaine pozostaje niezłomną siłą w Hollywood, nie okazując żadnych oznak zwalniania tempa. Pomimo swojego szacownego wieku, laureatka Oscara często jest widywana, delektując się martini podczas kolacji i czerpiąc pełnię życia.

Z karierą trwającą siedem dekad, Shirley, gwiazda „Stalowe Magnolie”, była świadkiem i uczestnikiem bogatej historii Hollywood. Jej życiowe historie są prawdziwie niezrównane, czyniąc ją żywą legendą wśród jej współczesnych. Urodzona 24 kwietnia 1934 roku, Shirley rozpoczęła swoją imponującą karierę na Broadwayu w Nowym Jorku, zanim zafascynowała globalną publiczność swoją rolą w czarnej komedii Alfreda Hitchcocka „Kłopoty z Harrym” w 1955 roku. W jej filmografii znajdują się ikoniczne tytuły takie jak „Mieszkanie”, „Dwie siostry, Sarah”, czy „Strzeż Tess”.

W 1989 roku jej niezapomniana rola w „Stalowych Magnoliach” dodała kolejną warstwę do jej imponującej kariery. W przeciwieństwie do swojej postaci na ekranie, Shirley w życiu prywatnym jest daleka od wybuchowej. Jak wyznała w 2019 roku, uważa, że ​​postawa jest wyborem, podkreślając znaczenie wyboru pokoju nad gniewem.

Według Shirley, jej życie dzisiaj jest „doskonałe”. Rozkoszuje się wolnością jedzenia i spania kiedy tylko chce, spędzając dużo czasu na swojej farmie w Nowym Meksyku w otoczeniu ukochanych terierów. Mimo że mieszka w Malibu, znajduje ukojenie i siłę w dziczy wokół swojej farmy.

Życie uczuciowe Shirley było przedmiotem spekulacji. Związana małżeństwem z producentem Steve’em Parkerem przez prawie 30 lat, mieli córkę w 1956 roku. Jednak jej córka, Sachi Parker, w swoich wspomnieniach twierdziła, że Steve nie był jej prawdziwym ojcem, sugerując, że jej biologicznym ojcem był astronauta o imieniu Paul. Shirley zaprzeczyła tym twierdzeniom, wyrażając szok i załamanie.

Niezkonwencjonalne poglądy Shirley na relacje i seksualność także wzbudziły zainteresowanie mediów. W wywiadzie z 2011 roku omówiła swoje relacje z byłym mężem Steve’em Parkerem. Warto zaznaczyć, że w 2012 roku twierdziła, że miała relacje z dwoma premierami, Pierre’em Trudeau i Andrew Peacock, oraz że miała trzyletni romans z Robertem Mitchum. Mimo kontrowersji, talent i charyzma Shirley pozostają ponadczasowe. Z ponad 50 filmami na swoim koncie nadal podąża za swoją pasją do aktorstwa.

Ostatnio widziano ją w serialu „Only Murders in the Building”, gdzie zasugerowała, że nie skończyła jeszcze z wielkim ekranem, wyrażając miłość do tworzenia filmów i związanej z tym kreatywności. W wieku 89 lat Shirley MacLaine, prawdziwy diament Hollywood, nadal inspiruje nas swoją pasją do aktorstwa i miłością do życia. Oby jej pasja do aktorstwa i radość z życia trwały przez wiele kolejnych lat.

Like this post? Please share to your friends: