Jaka niesamowita transformacja dla osiągnięcia wymarzonej sylwetki: Jak dziś wygląda ta wspaniała para

To kochające się małżeństwo stworzyło prawdziwe cuda. Już przed spotkaniem i zakochaniem się w sobie mieli problemy z nadwagą. Kiedy Lexi Reed wyszła za mąż za Danny’ego, jej waga wynosiła niemal 481 funtów, a waga jej ukochanego to 280 funtów. Jednak to w ogóle nie przeszkadzało w ich związku. Oboje lubili jeść, preferując fast foody.

Ale z czasem zaczęli myśleć o swojej wadze. Zaczęło być im wstyd wychodzić publicznie. Ostatnim impulsem było to, że para zaczęła myśleć o dziecku. Jednak pojawiły się problemy zdrowotne. Wtedy młodzi ludzie postanowili: muszą zmienić swój styl życia.

Wszystko zaczęło się od jedzenia. Zaczęli spożywać więcej warzyw i owoców. Do tego doszły ćwiczenia fizyczne. Akcent położono na treningach kardio. Teraz, oprócz siłowni, para prowadzi dość aktywny tryb życia: wędrówki, jazda na rowerze, spływy kajakowe. Minęło mniej niż dwa lata, a na zdjęciach po prostu nie sposób ich rozpoznać!

W mediach społecznościowych para dzieli się motywującymi zdjęciami przed i po oraz udostępnia swoje metody przemiany w zdrowy sposób. Wierzą, że pomoże to komuś znaleźć siłę i wolę zmiany życia na lepsze.

Like this post? Please share to your friends: