Ściskaj mnie. Od uśmiechającego się prostaka do uroczego szyku

Dziewczyny, nadeszła wiosna, a my pragniemy uchwycić tę porę roku w jej pełnej okazałości. Wiele z nas nie może się powstrzymać od niepokoju, myśląc o pilnej wizycie u kosmetyczki lub fryzjera. Zawsze jest jakaś niedokończona damska sprawa, prawda? Dziś chcę wam przedstawić prawdziwą czarownicę w świecie urody.

Pozwólcie, że przedstawię wam utalentowaną stylistkę, Shafagh Navruz, która potrafi zdziałać cuda, zamieniając zwykłe kobiety w niesamowite piękności. Eliza, która nie miała w planach wizyty u słynnej stylistki, niespodziewanie znalazła się w rękach Shafagh.

Wyglądało na to, że przez pewien czas zaniedbywała wizyty u fryzjera i wizażystów, poświęcając się całkowicie swoim dzieciom i mężowi – klasyczna historia, prawda? Jednak gdy dzieci wyrosły i przeniosły się do różnych miast, Eliza wreszcie znalazła trochę wolnego czasu dla siebie i postanowiła przyjąć zaproszenie od Shafagh.

Shafagh spotkała tę uroczą kobietę na ulicach swojego miasta i natychmiast dostrzegła potencjał, aby jej pomóc. Zobaczcie niesamowitą przemianę Elizy.

Co sądzisz o pracy Shafagh? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.

Like this post? Please share to your friends: