Słynna aktorka ma 89 lat: Jak teraz wygląda gwiazda, która 'spała z dwoma premierami

W wieku 89 lat Shirley MacLaine nadal jest niepowstrzymaną siłą w Hollywood, nie dając oznak zwalniania tempa. Pomimo swojego szlachetnego wieku, ta laureatka Oscara często widywana jest podczas delektowania się drinkami Martini podczas kolacji, czerpiąc pełnię radości z życia. Jej kariera trwa już siedem dekad, a Shirley, gwiazda „Stalowe Magnolie”, była świadkiem i wkładała wiele do bogatej historii Hollywood.

Jej historie życiowe są naprawdę niezrównane, czyniąc ją żywą legendą wśród jej współczesnych. Urodzona 24 kwietnia 1934 roku, Shirley rozpoczęła swoją imponującą karierę na Broadwayu w Nowym Jorku, zanim zauroczyła globalną publiczność swoją rolą w czarnej komedii Alfreda Hitchcocka „Kłopoty z Harrym” w 1955 roku. Jej filmografia zawiera ikoniczne tytuły takie jak „Mieszkanie”, „Dwie osły dla siostry Sary” i „Strażnik Tess”.

W 1989 roku jej pamiętna rola w „Stalowych Magnoliach” dodała kolejną warstwę do jej imponującej kariery. W rzeczywistości Shirley, w przeciwieństwie do swojej postaci na ekranie, jest daleka od wybuchowej. Jak wyraziła w 2019 roku, uważa, że postawa to wybór, podkreślając ważność wyboru pokoju nad gniewem.

Według Shirley jej życie jest obecnie „doskonałe”. Cieszy się swobodą jedzenia i snu o dowolnej porze, spędzając znaczną część czasu na swojej ranczo w Nowym Meksyku, otoczona przez swoje ukochane teriery. Mimo że mieszka w Malibu, znajduje ukojenie i siłę w dziczy wokół swojej posiadłości.

Życie miłosne Shirley było przedmiotem spekulacji. Była zamężna z producentem Steve’em Parkerem przez prawie 30 lat, mieli córkę w 1956 roku. Jednak jej córka, Sachi Parker, twierdziła w swojej książce, że Steve nie był jej biologicznym ojcem, twierdząc, że astronauta o imieniu Paul jest jej prawdziwym ojcem. Shirley zaprzeczyła tym zarzutom, wyrażając szok i żal. Niezkonwencjonalne poglądy Shirley na temat relacji i seksualności również zyskały nagłówki. W wywiadzie z 2011 roku rozmawiała o swoim związku z byłym mężem, Steve’em Parkerem.

Warto wspomnieć, że w 2012 roku twierdziła, że miała relacje z dwoma premierami, Pierrem Trudeau i Andrew Peacockiem, oraz trzyletni romans z Robertem Mitchumem. Pomimo kontrowersji, talent i charyzma Shirley są ponadczasowe. Z ponad 50 filmami na koncie, nadal realizuje swoją pasję do aktorstwa. Ostatnio można ją było zobaczyć w serialu telewizyjnym „Only Murders in the Building”, sugerując, że nie skończyła jeszcze z wielkim ekranem, wyrażając miłość do tworzenia filmów i związanej z tym kreatywności.

Kiedy Shirley MacLaine, prawdziwa perła Hollywood, nadal inspiruje nas w wieku 89 lat, mamy nadzieję, że jej pasja do aktorstwa i miłość do życia potrwa jeszcze wiele lat.

Like this post? Please share to your friends: