Takie małe, ale super przytulne : 60-letnia dama pokazała swój mały, wygodny dom

Wyobraź sobie życie otoczone naturą, budzenie się przy śpiewie ptaków i pozbycie się pojęcia kredytu hipotecznego. To rzeczywistość, którą dla siebie stworzyła 68-letnia Hillary, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie i przyjąć prostotę.

Mikroskopijny dom Hillary, który z miłości nazywa „kitty condo”, to arcydzieło designu i praktyczności. Salon wyposażono w wszechstronną sofę, która pełni rolę łóżka dla gości, uzupełnioną o jaskrawo czerwone drzwi. Kuchnia, dawniej cała drewniana, teraz zachwyca kredensami w kolorze moka cappuccino, blatami granitowymi i czteropalnikowym kuchenką gazową. Każdy centymetr przestrzeni został przemyślany – od mebli z wbudowanymi szufladami po żaluzje, chroniące przed letnim upałem.

Droga Hillary do tego punktu jest niezwykła. Wychowanie trojga dzieci z jednym dochodem z pracy w policji przynosiło wyzwania finansowe. Marzenie o wygodnej emeryturze wydawało się odległe, dopóki nie zaakceptowała pomysłu na mikroskopijny dom, kupiony za gotówkę, uwalniając ją od ciężkiego kredytu hipotecznego. Ta decyzja pozwoliła jej na wygodną emeryturę, dowodząc, że nieszablonowe myślenie może prowadzić do spełniających rezultatów.

Design domu łączy praktyczność z osobistym stylem. Klatka schodowa prowadzi do przytulnej sypialni na antresoli z przeciągami powietrza, oferując unikalne doświadczenie snu. Kompaktowa łazienka jest dobrze wyposażona, a Hillary znalazła rozwiązanie na przechowywanie w zewnętrznej szopie na ubrania, zamrażarkę i produkty suche. Przestrzeń zewnętrzna Hillary również jest urocza, z tarasem na poranne kawy i wieczorne czytania.

Dzikie zwierzęta, od kojotów po pumy, dodają naturalnego piękna. Kiedyś czerwona ziemia wokół domu stała się teraz spokojnym oazą z brukami, żwirem i sztuczną trawą. Proces minimalizacji był dla Hillary podróżą odkrywania samej siebie. Pozbycie się rzeczy wymagało zmiany myślenia, ale wspomnienia uwiecznione na zdjęciach pozostają. Jej życie jest teraz wolne od fizycznych i psychicznych zamartwień.

Historia Hillary to opowieść o wytrwałości i determinacji, odefiniowaniu sukcesu i odnalezieniu szczęścia w nieoczekiwanych miejscach. Jej życie, kiedyś pełne wychowywania dzieci i zarządzania karierą, znalazło rytm w spokoju natury. Gdy słońce zachodzi nad jej mikroskopijnym domem, Hillary rozmyśla o swojej podróży, będącej świadectwem siły pozytywnej postawy i wytrwałości.

Jej rada dla innych? Zacznij od marzeń, zbadaj możliwości i nie pozwól, aby zniechęcający cię przeciwnicy zniechęcili cię. W świecie obsesyjnym na punkcie „więcej”, mikroskopijny dom Hillary, wolny od kredytu hipotecznego, jest bogaty w doświadczenia, wspomnienia i chwile, których nie można kupić. To życie prostoty, zadowolenia i nieskończonych możliwości.

A jak mądrze mówi, „Marz o swoich marzeniach, spraw, aby się spełniły, i pokochasz je.”

Zobacz wirtualną wycieczkę po mikroskopijnym domu Hillary i dowiedz się więcej o jej beztroskim stylu życia poniżej

Like this post? Please share to your friends: