Łysa i chora kobieta : Jak teraz wygląda matka dzieci Jacksona

Świat poznał zwykłą pielęgniarkę, która wkroczyła w centrum uwagi, wyjdąc za ikonicznego Michaela Jacksona. Jak później wyznała Deborah Rowe, zawarła z Królem Popu umowę małżeńską. Ich drogi przecięły się w szpitalu, gdzie Deborah pracowała jako asystentka dermatologa, który leczył Jacksona z powodu witiligo.

Mimo jego marzenia o posiadaniu dzieci, ówczesna żona Jacksona, Lisa Marie Presley, sprzeciwiała się temu pomysłowi. Wykorzystując okazję, Deborah, poruszona pragnieniem uczynienia Michaela szczęśliwym, zaoferowała swoją pomoc.

Związek między Michaelem a Deborah został uformalizowany w 1996 roku.Wybierając in vitro (IVF), Deborah urodziła ich syna, Prince’a, w 1997 roku, a rok później córkę Paris.

Niespodziewanie Deborah wyznała w wywiadzie, że nigdy nie podejmowała typowych obowiązków rodzicielskich, takich jak opieka nad dziećmi czy zmienianie pieluch, ponieważ Michael Jackson przejął wszystkie obowiązki wychowawcze ich dzieci.

Po rozwodzie z Królem Popu, Deborah Rowe otrzymała 8 milionów dolarów oraz dom w Beverly Hills. W 2001 roku postanowiła zrezygnować z praw rodzicielskich, decyzję tę żałowała trzy lata później. Jednak jej dzieci, Prince i Paris, zerwały z nią kontakty po dowiedzeniu się o tym porzuceniu.

Mimo to, Paris pogodziła się z matką wiele lat później, udzielając jej wsparcia podczas walki Rowe z rakiem. Obecnie Deborah Rowe prowadzi wycofane życie na swoim majątku, lecz jak podają doniesienia, utrzymuje sporadyczny kontakt z córką Paris Jackson, czasem przyjmując jej wizyty.

Skomplikowana dynamika relacji Deborah z Michaelem Jacksonem i ich dziećmi nadal stanowi przedmiot zainteresowania publicznego.

Like this post? Please share to your friends: