Marzyła o byciu matką: Rzadkie zdjęcia ciężarnej Marilyn Monroe

Marilyn Monroe, ikoniczna aktorka Hollywood, oczekiwała kiedyś z radością macierzyństwa z Yvesem Montandem. Promienna szczęśliwość widoczna na tych zdjęciach odzwierciedla głęboko zakorzenione marzenie Monroe o przyjęciu roli matki.

Uchwycone w wieku 34 lat, pragnienie stania się matką przez tę hollywoodzką divę jest wyczuwalne w tych chwilach zatrzymanych w czasie. Zachowane w domu bliskiej przyjaciółki Fridy Hull, te intymne fotografie skrywały sekret, który Marilyn powierzyła Fridzie.

Przez całe życie Frida dumnie strzegła poufnych chwil aktorki aż do swojej śmierci w 2014 roku. Następnie rzeczy Fridy, w tym te ukochane zdjęcia Marilyn Monroe, trafiły na aukcję.

Tony Michael, przyjaciel Fridy i późniejszy właściciel tych zdjęć, ujawnił wzruszającą historię. Według Fridy, podczas robienia tych fotografii Marilyn była w delikatnym stanie ciąży, radośnie wyobrażając sobie swoją rolę matki.

Jednak los przybrał smutny obrót, a marzenie Monroe o macierzyństwie pozostało niespełnione, gdy tragicznie straciła swoje dziecko w głęboko osobistej i odosobnionej próbie. Frida Hull powierzyła tę historię Tony’emu, podkreślając związek między Monroe a Yvesem Montandem w tym istotnym okresie.

Te zdjęcia uchwyciły nie tylko zewnętrzne zniewalające piękno ikony Hollywood, ale również głęboką osobistą podróż i niezrealizowane marzenia kobiety, która mimo swojej publicznej persony, zmagała się z takimi samymi ludzkimi problemami i rozczarowaniami jak ktokolwiek inny.

Like this post? Please share to your friends: