Jeszcze zjawiskowa : Ukochana matka kosmosu Ameryki zachwyca wszystkich w wieku 97 lat

June Lockhart, ikoniczna aktorka, w tym roku 25 czerwca będzie obchodzić swoje 98. urodziny. Z karierą obejmującą niemal 80 lat, zdobyła sławę rolami w programach takich jak „Lost in Space” i „Lassie”. Lockhart, artystka trzeciego pokolenia, rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie od roli w „A Christmas Carol” w 1938 roku.

Jej znaczące występy obejmują rolę matki w „Lassie” oraz doktor Maureen Robinson w „Lost in Space”. Nawiązała bliskie więzi ze swoją ekranową rodziną i posiada dwie gwiazdy na Hollywood Walk of Fame.

Kariera Lockhart trwała dalej w programach takich jak „Grey’s Anatomy” i „General Hospital”. W związku małżeńskim z Johnem Maloneyem przez osiem lat, ma dwie aktorskie córki, Anne i Lizabeth Lockhart.

W 2015 roku Lockhart otrzymała Nagrodę za Całokształt Twórczości, mówiąc: „Kiedyś myślałam, że 90 lat, o rany, to stare. Ale czuję się jak 55-latka. Mam ogromne szczęście, że nadal jestem aktywna i pracuję”.

Najnowsze zdjęcia pochodzą z tego samego roku, kiedy uczestniczyła w wydarzeniu, które uhonorowało jej osiągnięcia.

Lockhart mieszka w Kalifornii i chociaż nie uczestniczyła w publicznych wydarzeniach od 2015 roku, wyraziła wdzięczność za aktywne i pełne spełnienia życie.

Like this post? Please share to your friends: