Nastolatek zbudował mały dom z recyklingowanych materiałów: Efekt jest naprawdę niesamowity

Tom osiągnął niezwykłe osiągnięcie, budując swoje wymarzone mieszkanie w wieku zaledwie 17 lat.

Zmotywowany wysokimi kosztami domów i pragnieniem bezstresowego, prostego życia, wykorzystał swoje zdolności rzemieślnicze i pomysłowość, aby stworzyć dom, korzystając z materiałów z recyklingu i utrzymując się w wyznaczonym budżecie. Teraz mając 20 lat, dumnie jest właścicielem swojego domu, unikając konieczności płacenia czynszu.

Położone na ziemi jego dziadka, mieszkanie Toma odzwierciedla tradycyjną angielską i rustykalną estetykę. Zakupił przyczepę kempingową w wieku 17 lat i, pracując oraz kończąc praktyki stolarskie, rozpoczął budowę, używając materiałów takich jak drewno modrzewiowe, panele ogrodzeniowe i okna z recyklingu.

Wnętrze prezentuje piękne odzyskane drewno, podkreślając zaangażowanie Toma w budowę zgodną z budżetem.

Przestrzeń życiowa Toma obejmuje niewielkie stanowisko pracy, standardową kanapę i telewizor na ścianie. Kuchnia, wykonana z recyklingu materiałów takich jak deski szalunkowe, zawiera niezbędne urządzenia.

Łazienka, z toaletą chemiczną i ścianami z blachy falistej, emanuje urokiem rustykalnej wiejskiej chaty. Wysuwana drabina prowadzi do przytulnej sypialni na poddaszu Toma.

Dzięki całkowitemu budżetowi w wysokości 8200 USD i stawce godzinowej w wysokości 5,50 USD podczas budowy, dyscyplina finansowa Toma pozwoliła mu zrealizować swoje marzenie o domu. Pomimo skromnych dochodów, sumiennie oszczędzał, aby stać go na materiały z recyklingu, które definiują jego wyjątkowe i przyjazne dla portfela mieszkanie.

Planując przyszłe ulepszenia, dom Toma jest świadectwem determinacji i kreatywności w posiadaniu własnego mieszkania. Obejrzyj wideo, aby zobaczyć pełną wycieczkę po imponującym domu Toma!

Like this post? Please share to your friends: