Posiadała tylko 3000 dolarów : Kobieta zbudowała niesamowicie piękny domek

W tym tygodniowym wydaniu przedstawiamy niezwykłą młodą kobietę, która rozpoczęła inspirującą podróż, zaczynając od zaledwie 3000 dolarów i w końcu skonstruowała niezwykły domek dla siebie.

Historia Sophie jest dowodem na to, że nigdy nie poznajesz prawdziwego swojego potencjału, dopóki nie podejmiesz odważnego kroku, co odkryła, tworząc swój wymarzony, niewielki dom samodzielnie.

To skromne miejsce jest świadectwem rzemiosła, przepełnionego miłością i kreatywnością. Sophie zręcznie ograniczyła koszty, wykorzystując wcześniej używane i odnowione przedmioty, nadając domowi unikalny i uroczy charakter.

Umiejscowiony w malowniczej okolicy w Byron Bay w Queensland, ten mały dom jest otoczony bujnymi ogrodami permakultury i działa całkowicie niezależnie od sieci energetycznej, korzystając z dużej instalacji słonecznej i zbierania deszczówki.

Sophie stworzyła samowystarczalne schronienie we własnym skromnym lokum.

Poza zaspokojeniem swoich podstawowych potrzeb, ten projekt małego domku również umożliwił Sophie stworzenie dedykowanej przestrzeni warsztatowej w swoim domu.

To właśnie tam z pasją tkze swoje własne wyśmienite tkaniny na vintage’owym krośnie.

Aby poznać więcej jej artystycznych przedsięwzięć, możesz odwiedzić jej stronę internetową.

Like this post? Please share to your friends: