Fani biją na alarm: Cher została sfotografowana kulejąc, wychodząc z hotelu po Święcie Dziękczynienia

Najnowszy świąteczny utwór Chera zajął zauważalną pozycję na liście Billboard’s Dance/Electronic Digital Song Sales, debiutując na miejscu trzecim w październiku 2023 roku. W niedawnej rozmowie Cher podkreśliła, że jej świąteczne piosenki, w tym ta, nie są wyłącznie „świątecznymi świętami”, ale wyjątkowymi kompozycjami.

Po udziale w corocznej ceremonii, Cher opuszczając hotel została sfotografowana przez fotografa rozrywkowego, Eldera Ordoneza, który udostępnił klip na Instagramie.

Cher ubrana w całkowicie czarny strój i pasujące buty z gracją kierowała się w stronę oczekującego samochodu, wspierana przez ochroniarza.

Komentarze pod uploadem na mediach społecznościowych różniły się, niektórzy wyrażali zaniepokojenie możliwościami ruchowymi Chera. Podczas gdy niektórzy spekulowali na temat wpływu jej obuwia, inni zastanawiali się nad jej wiekiem, jeden z użytkowników bronił Chera, podkreślając jego 77 lat i zachęcał krytyków do rozważenia swojej własnej sprawności w tym wieku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elder Ordonez (@elderordonez1)

Mimo analizy, wielu fanów skorzystało z okazji, aby pochwalić Chera, podkreślając jego ikoniczny status i wyrażając podziw dla trwającej kariery.

Like this post? Please share to your friends: