Nadal mieszka w domu swojego dzieciństwa : Susan Boyle pokazała swój dom od środka

Susan Boyle, sensacyjna piosenkarka z programu „Britain’s Got Talent”, nadal prowadzi niezwykłe życie. Po zaskakującym przełomie w programie Susan stała się międzynarodową gwiazdą, zarabiając miliony.

Mimo sukcesu, pozostaje twardo stąpająca po ziemi i nadal mieszka w rodzinnym domu w Blackburn, w Szkocji. W 2010 roku zakupiła i wyremontowała dom, aby stworzyć swój wymarzony przestrzeń życiową.

Susan dumnie wspomina o swoich korzeniach, mówiąc, że to je utrzymuje na ziemi. W niedawnej wizycie w swoim domu, podzieliła się nowo urządzonymi pokojami, prezentując swój pokój z fortepianem, sypialnię z dzieciństwa i wiele więcej.

Susan, urodzona w 1961 roku, ceni swoje rodzinne miejsce i pielęgnuje wspomnienia, które tam się kryją. Pomimo zdobytej sławy i fortuny, Susan Boyle pozostaje skromną osobą, podkreślając znaczenie pozostawania wiernym sobie.

Teraz, mając ponad 60 lat, Susan marzy o miłości i założeniu rodziny. Jest otwarta na pomysł opieki nad dzieckiem lub adopcji, wyrażając swoją miłość do dzieci. Historia Susan jest przypomnieniem, że sława nie zmieniła jej, nadal czerpie ciepło ze swojego rodzinnego domu.

Like this post? Please share to your friends: