Słowa przysięgi macochy skierowanej do jej 4-letniego pasierba : Reakcja dziecka złamała serca obecnych

Kilka lat temu, czteroletni Gage miał trudny moment na ślubie swojego taty. Jego ojciec, sierżant United States Marine Corps Joshua Newville, brał ślub z Senior Airman Emily Leehan w Ripley, w stanie Nowy Jork. Gage trzymał się mocno do momentu, gdy Emily zaczęła czytać przysięgę, którą napisała specjalnie dla niego.

Podczas ceremonii Gage dumnie stał u boku swojego taty, gdy ten wymieniał przysięgę z Emily. Mały Gage nie wiedział, że Emily miała dla niego szczere przysięgi. Gdy Emily zaczęła je czytać, emocje go przerosły, i Gage rozpłakał się. Emily zaczęła od słów: „Chcę, żebyś był bezpieczny, żebyś się starał jak najlepiej i żebyś był dobrym człowiekiem”, ale zanim zdążyła dokończyć, Gage mocno ją przytulił i nie mógł powstrzymać łez.

Publiczność nie mogła powstrzymać słodkich reakcji, gdy Emily pocieszała Gage’a, mówiąc: „Nie płacz, kochanie”. Emily kontynuowała wyrażanie swojej miłości do Gage’a, mówiąc: „Ostatnią rzeczą, którą mam nadzieję, że się nauczysz, jest to, że jesteś wyjątkowym chłopcem.

Jesteś niezwykle mądry, przystojny i życzliwy wobec innych. Pomogłeś mi kształtować się w kobietę, jaką jestem dzisiaj, i może nie dałam ci daru życia, ale życie na pewno podarowało mi ciebie”.

Zarówno Emily, jak i Joshua mieli własne łzy, gdy skończyli swoje przysięgi. Pomimo, że Gage skradł show swoją emocjonalną reakcją, dodał wzruszający moment do ich niezapomnianej ceremonii.

Like this post? Please share to your friends: