Jestem zakochany w 'niesamowicie znanej’ kobiecie: Liam Neeson ujawnił o swoim nowym związku siedem lat po śmierci swojej żony

Liam Neeson, nadal pogrążony w żałobie po tragicznej śmierci żony Natashy Richardson w 2009 roku, podzielił się informacją, że romantycznie zaangażowany jest z „niesamowicie znaną” kobietą. 63-letni aktor, znany z ról w filmie „96 godzin”, nie ujawnił tożsamości partnerki, ale zasugerował, że może podarować jej kwiaty na Walentynki.

Żona Neesona, Natasha, zmarła w wieku 45 lat po wypadku na nartach. Opisał śmierć Natashy jako „delikatny temat”, przyznając, że żal nadal jest obecny. Neeson, który poznał Natashę w 1993 roku i poślubił ją w 1994 roku, zachował ich rodzinny dom w Blackburn, Szkocji.

Aktor pozostaje skromny pomimo swojej sławy i fortuny. Jego niedawna informacja o nowym związku pojawiła się po zakończeniu dwuletniego związku z Freyą St Johnston w 2012 roku.

Neeson otwarcie opowiada o swoim żalu i trudnym momencie, kiedy odczepiono Natashę od aparatury podtrzymującej życie. Pomimo osobistych wyzwań, Neeson kontynuuje swoją karierę aktorską, ostatnio występując u boku swojego syna, Micheála, w reklamie LG podczas Super Bowl.

Śmierć Natashy głęboko wpłynęła na Micheála, który zmagał się z trudnościami, ale ostatecznie szukał pomocy w terapii odwykowej po osiągnięciu „dna” w 2014 roku.

Nadchodzące projekty Neesona obejmują film „Cisza” Martina Scorsese oraz dramat wojenny „Operacja Chromit”.

Like this post? Please share to your friends: