Ona jest prawdziwym odbiciem swojego taty : Paparazzi opublikowali zdjęcia córki Bena Afflecka i Jennifer Garner

Mimo zakończenia swojego małżeństwa, Ben Affleck i Jennifer Garner nadal doskonale radzą sobie jako współrodzice swoich dzieci. Ostatnio Ben został zauważony, swobodnie spędzając dzień z córką, Seraphiną, w Los Angeles. Duet został sfotografowany podczas radosnej rozmowy i wspólnego delektowania się jedzeniem.

Ben, ubrany w dzianinowy sweter, brązowe spodnie i trampki, niósł pięć pudełek z pizzą, dzieląc się śmiechem i chwilami z 14-letnią córką. Seraphina, w krótkich spodenkach, luźnym T-shircie, kratowanej kurtce i trampkach, trzymała napój i papierową torebkę.

Ich zdjęcia, krążące w sieci, spotkały się z komentarzami od fanów, niektórzy zauważyli podobieństwo Seraphiny do jej rodziców. Podczas gdy jedna osoba twierdziła, że ma ona „prawdziwy nos mamy”, ale wygląda jak „bliźniaczo podobna” do ojca, inny fan wyraził zdziwienie.

To nie pierwszy raz, kiedy Bena i Seraphinę widziano razem. W czerwcu 2023 roku para ojciec-córka delektowała się zwyczajnym lunchem w Santa Monica, oboje ubrani w ubrania czarno-białe.

Seraphina jest środkowym dzieckiem Bena i Jennifer, którzy mają jeszcze dwójkę dzieci, Violet i Samuela, ze swojego małżeństwa, które trwało od 2005 do 2018 roku. Pomimo rozwodu, Ben i Jennifer pozostali zjednoczeni, wspierając się na rzecz swoich dzieci, uczestnicząc razem w wydarzeniach.

W 2022 roku Ben poślubił Jennifer Lopez, a para niedawno została zauważona podczas wspólnych zakupów. Lopez docenia zaangażowanie Bena w rodzicielstwo, zarówno w stosunku do jego dzieci, jak i jej własnych.

Zrównoważenie aktywnego rodzicielstwa z karierą w branży rozrywkowej może być wyzwaniem. Ben zauważył zmianę priorytetów po zostaniu ojcem, podkreślając znaczenie spędzania czasu z dziećmi. Mimo trudności, Ben nadal kontynuuje swoją karierę w filmie i telewizji. Kiedyś przypisał George’owi Clooneyowi, również oddanemu ojcu, zrozumienie ważności rodzicielstwa.

Clooney pozwalał Benowi wyjść wcześniej z planu filmowego „The Tender Bar”, rozumiejąc znaczenie czasu spędzanego z rodziną, co niewątpliwie wiele znaczyło dla dzieci Bena.

Like this post? Please share to your friends: